Yazdır

Bakım Onarım Sistemi

TALEP EDEN ÜLKELERDE

ASKERİ BAKIM SİSTEMİNİN KURULMASI VE İDAMESİ

 

 1. SADAT A.Ş. BAKIM PERSONELİ

sadat bakim onarimSADAT A.Ş. Bakım Personeli; Türk Silahlı Kuvvetlerinin, her kuvvet ve sınıfında bulunan silah, araç, gereç, özel donanım ve mühimmat branşlarında mühendis ve teknisyen olarak görev yaptıktan sonra emekli olmuş, deneyimli, mütehassıs ve seçilmiş personelden oluşmaktadır.

 1. SADAT A.Ş. ASKERİ BAKIM SİSTEMİ

SADAT A.Ş. deneyimli ve nitelikli bakım personeli ile talep eden ülkenin silahlı kuvvetlerinde;

 1. Kullanıcı bakımını ihtiva eden BİRİNCİ KADEME;
 2. Kara Kuvvetlerinde Tabur, diğer kuvvetlerde dengi birlik ve kurumlar seviyesinde ve kadrolarında bulunan her sınıf malzemenin teknisyenleri tarafından uygun alet ve edevat kullanılarak ifa edilen bakım ve onarımları ihtiva eden İKİNCİ KADEME;
 3. Büyük Birlikler seviyesinde, her türlü ordu malının onarımının ve büyük parça değiştirme faaliyetlerinin, ilgili teknisyenleri tarafından yapıldığı ÜÇÜNCÜ VE DÖRDÜNCÜ KADEME;
 4. Kuvvet Komutanlıkları seviyesinde, her türlü ordu malının yenileştirmesini ihtiva eden BEŞİNCİ KADEME;

BAKIM SİSTEMİNİ kurmak, işletmek ve kurulmuş olan bakım sistem ve uygulamalarının durumunu tespit etmek imkân ve kabiliyetine sahiptir.

 1. SADAT A.Ş. BAKIM EĞİTİMİ

SADAT A.Ş. Türk Silahlı Kuvvetlerinin Teknik Hizmet Sınıf Okullarında öğretmenlik yaptıktan sonra emekli olmuş teknisyenlerden oluşturulacak ekiplerle, talep eden ülkenin kullanıcı seviyesinden Beşinci Kademe bakımı seviyesine kadar olan bakım personeline görev başı eğitimi verme imkân ve kabiliyetine sahiptir.

 1. SADAT A.Ş. BAKIM DANIŞMANLIĞI

SADAT A.Ş. talep eden ülkelerin silahlı kuvvetlerinde ordu bakım sisteminin durumunun tespiti, ihtiyaca göre yeniden kurulması ve idame ettirilmesi hususlarında danışmanlık hizmeti verme imkân ve kabiliyetine sahiptir.

 1. SADAT A.Ş. ÖZEL BAKIM ORGANİZASYONLARI

SADAT A.Ş. ordu bakım sistemlerinin her seviye ve kademesinin görevlerini ifa etmek üzere, talep eden ülkelerin yerel iştirakçileri ile birlikte,  ehil teknisyenlerle, ÖZEL BAKIM SERVİS VE KADEMELERİ kurup işletme imkân ve kabiliyetine sahip bulunmaktadır.

Yayınlar

SADAT Broşür
Broşür ve kitapçıklar  için resme tıklayınız

Eğitimlerimiz

Eğitim Videosu

Sosyal Medya'da SADAT A.Ş.

 • Facebook: sadat.com.tr
 • Linked In: companies/2845254
 • Twitter: SADATcomTR
 • YouTube: SADATcom